jedyne i niepowtarzalne

Plastusie Basi Pieli

Barbara Piela

artysta - satyryk

Najbardziej znana z tworzenia z plasteliny karykatur znanych postaci oraz animacji poklatkowych i scenek komentujących sytuację polityczno-społeczną w Polsce.

Urodzona w dniu… to akurat najmniej ważne ;). Uczęszczała do VI LO im. J. Kochanowskiego w Radomiu, a następnie studiowała na Wydziale Chemii Uniwersytetu Warszawskiego uzyskując tytuł doktora w roku 2002. Jest tłumaczem patentów z dziedziny chemii i farmaceutyki.

Swojego pierwszego „plastusia” ulepiła i sfotografowała w 2016 r. Od razu zdobyła dużą popularność, która przełożyła się na obecność w programie telewizyjnym TVP Michała Rachonia. Obecnie publikuje wyłącznie w internecie i jest obserwowana przez ponad 30 tysięcy fanów w serwisie Twitter i podobną ilość osób w serwisie Facebook.

W swojej kolekcji posiada ponad 300 ulepionych z plasteliny postaci. Stworzyła setki scenek rodzajowych oraz dziesiątki animacji.

Szczególne podziękowania dla:

- Wszystkich przyjaciół
- Wszystkich fanów
- Opozycji :)
- Rodziny

Barbara Piela

Kalendarz A3 pionowy

Kalendarz formatu A3 - Plastusie
Z autografem Barbary Pieli
Aż 13 miesięcy!
Kalendarium z imionami

Dowiedz się o następnych wydawnictwach
Barbary Pieli


W 2022 roku Barbara Biela planuje wydać album ze Swoimi pracami.

Zostaw Swój adres e-mail, abyśmy mogli poinformować Cię o premierze.Zostawiając nam adres e-mail zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych zgodnie z polityką prywatności.

Kontakt

email: sklep@plastusie.pl
tel: +48 33 873 46 20

Twórcy

Barbara Piela oraz

Wszelkie prawa zastrzeżone

Zobacz także

Przydatne linki